Nasze pasje

Siłą naszego zespołu jest trzech ludzi pełnych zaangażowania i pasji. Andrzej, Filip i Tomek to specjaliści w swoim fachu, którzy po godzinach relaksują się w różny sposób.

Andrzej

Andrzej na trasie

Lubię każdy rodzaj sportu i aktywności fizycznej. Uwielbiam konie i motory. Od kilku lat jestem szczęśliwym posiadaczem motoru Honda VTX 1800 i tak kulam się po Polsce i nie tylko z Fajnymi Ludźmi.

Ale już niedługo zamiana na coś większego pojemność 2400 będzie się działo!!!! (lubię duże pojemności i duże motory tam jest moc). Należę do Leszczyńskiego Bractwa Motocyklowego.

Tomek

Tomek na torze

Od kiedy tylko pamiętam kochałem sport, a przede wszystkim sport żużlowego. Amatorskie treningi żużlowe rozpocząłem w wieku 22 lat w roku 2015, a od roku 2017 związany jestem z amatorską drużyną żużlową AKŻ Leszczyńskie Byki. W tym samym roku udało mi się spełnić swoje marzenie i wystartowałem w pierwszych amatorskich zawodach w Rawiczu, gdzie udało nam się gościnnie wygrać wraz z miejscową drużyną. Wygrałem swój pierwszy w życiu bieg i łącznie przywiozłem 10 punktów. Na co dzień trenuję na okolicznych torach w Lesznie, Rawiczu, Lginiu i Dalabuszkach

Bądźmy w kontakcie

Hurtownia

ul. Szybowników 143
64-100 Leszno

e-mail: kominator@vp.pl

P.H.U. KOMINATOR
Andrzej Walczak

ul. Wybickiego 3
64-100 Leszno

Andrzej

Andrzej

+48 693 264 055